Na kontaktoni

Anping Qarkut Guorun Hardware Mesh Products Co., Ltd

Adresë

Jing 3 Road, East Industry Zone, Anping County 053600, Hengshui, Hebei, China

 

telefon

Tel: 86-311-85983867

Fax: 86-311-85983663

orë

çdo ditë 

24 ore

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne