Anping земја Guorun Хардвер Mesh Производи копродукции, ООД

Главни производи: перфориран метал, екран безбедност, Прошири Mesh, безбедност хелиум, Бар хелиум, нерѓосувачки челик, ткаени жица мрежа
Научи повеќе

НИЕ СМЕ ВО СВЕТОТ

Име на компанија: Anping Каунти Guorun Хардвер Mesh Производи копродукции, ООД

Бизнис информации:

Главни производи: перфориран метал, екран безбедност, Прошири Mesh, безбедност хелиум, Бар хелиум, нерѓосувачки челик, ткаени жица мрежа

Извоз Процент: 21% - 30%

Година на формирање: 2002

Главни пазари: во светот

Asphalt_Plant_map_2Asphalt_Plant_map_2

Што правиме

Испратете ни истрага преку e-mail или оставете ги вашите податоци за контакт преку веб страницата

Како да порачувате

 • 1

  Цитати од страна на e-mail

 • 2

  Потврди цел од страна на e-mail

 • Вести Вести

  Вести

 • Сертификат Сертификат

  Сертификат

 • земја земја

  земја